Poniżej oferujemy Pańśtwu najlepsze podnośnik pacjenta znane na Polskim rynku.
Podnośnik standard Lift


Podnośnik został przetestowany do transportu pacjentów o dopuszczalnej wadze użytkownika do 150kg lub 200kg. Wzmocniona konstrukcja podnośnika ułatwia i pozwala na podnoszenie/transportowanie pacjentów, w bardzo prosty sposób, w ramach codziennych czynności pielęgnacyjnych. Dostosowanie podnośnika do stopnia mobilności pacjenta możliwe jest dzięki zastosowaniu różnego rodzaju pasów transportowych. Dzięki zastosowaniu podwójnych 80mm rolek (z czego dwie wyposażone w hamulec) możliwy jest łatwy podjazd podnośnika pod każde łóżko (wysokość podjazdu pod łóżko:13 cm), stosowane zwyczajowo zarówno w domu jak i szpitalu. Rozchylana podstawa podnośnika pozwala na łatwe przetransportowanie pacjenta z lub na wózek inwalidzki.
Wymiary podnośnika w cm: 60x112x181 (wys).
10_77m150

Podnośnik Mini Lift

 

Podnośnik serii Mini został zaprojektowany jako kombinacja komfortu zapewnianego przez zwykłe podnośniki z praktycznością, jaką zapewniają podnośniki ze zredukowanymi wymiarami, do wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych w wąskich pomieszczeniach. Ta szczególna cecha tego modelu w połączeniu z pozostałymi jego właściwościami, takimi samymi jak w przypadku zwykłego podnośnika, pozwala na bezpieczne przeprowadzenie czynności przenoszenia pacjenta z uwzględnieniem jego cech antropomorficznych.

 

Podstawa podnośnika, wyposażona w mocne podwójne kółka (z czego 2 zaopatrzone w hamulec) może być rozchylana za pomocą dźwigni dla przemieszczenia pacjenta z lub na wózek inwalidzki przy zachowaniu pełnej stabilności i bezpieczeństwa. Ramię nośne podnośnika jest poruszane za pomocą aktuatora, sterowanego elektrycznie pilotem połączonym kablem z jednostką centralną. Panel sterowania wyposażony w przycisk awaryjny I wyjmowane baterie. Baterie pozwalają na bezpieczne obsługiwanie podnośnika w przypadku braku zasilania. Autonomia działania – 50 pełnych cykli podnoszenia i opuszczania. W skład wyposażenia standardowego wchodzi pas transportowy. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia innych pasów transportowych dla różnych użytkowników. Stalowa konstrukcja podnośnika Mini-Lifter pozwala na jego łatwy demontaż w celu składowania lub transportu. Urządzenie zaopatrzone jest w ładowarkę do akumulatorów.

Wymiary podnośnika w cm: 60x100x181 (wys).
Wysokość podjazdu pod łóżko: 13 cm.
Dopuszczalna waga użytkownika do 150 kg.

 

 Podnośnik model 620
Podnośniki działają automatycznie na pilota , wyposażone w wysokiej jakości siłowniki LINAK gwarantują płynne i bezproblemowe działanie.

 • Konstrukcja umożliwia łatwe i szybkie składanie do transportu bez używania jakichkolwiek narzędzi.
 • Modele wyposażone w kółka z blokadą .
 • Rama jezdna jest ruchoma i umożliwia płynną regulację rozstawu dla osiągnięcia maksymalnej stabilności.
 • Podnośniki wyposażone w przycisk awaryjny.
 • Zawieszka z zagłówkiem wykonana z trwałego materiału przepyszczajacego wodę -szybkoschnący.
 • Konstrukcja podnośników umożliwia podnoszenie pacjentów z łóżka , z wózka ale również z pozycji podłogi.

Trzy rodzaje nosideł:

  • REGULAR(uniwersalne do zastosowania u większości pacjentów), COMFORT(z zagłówkiem), HYGIENIC(do stosowania w toalecie)
  • Nosidła wmogą być wykonane z dwóch rodzajów materiałów:
 • poliestru (PE)- szara,
 • siatki poliestrowej (NET.-niebieska. 

10.77M150 PODNOŚNIK ELEKTRYCZNY SERII MINI

Podnośnik serii Mini-Lifter został zaprojektowany jako kombinacja komfortu zapewnianego przez zwykłe podnośniki z praktycznością, jaką zapewniają podnośniki ze zredukowanymi wymiarami, do wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych w wąskich pomieszczeniach. Ta szczególna cecha tego modelu w połączeniu z pozostałymi jego właściwościami, takimi samymi jak w przypadku zwykłego podnośnika, pozwala na bezpieczne przeprowadzenie czynności przenoszenia pacjenta z uwzględnieniem jego cech antropomorficznych. Podstawa podnośnika, wyposażona w mocne podwójne kółka (z czego 2 zaopatrzone w hamulec) może być rozchylana za pomocą dźwigni dla przemieszczenia pacjenta z lub na wózek inwalidzki przy zachowaniu pełnej stabilności i bezpieczeństwa. Ramię nośne podnośnika jest poruszane za pomocą aktuatora, sterowanego elektrycznie pilotem połączonym kablem z jednostką centralną. Panel sterowania wyposażony w przycisk awaryjny I wyjmowane baterie. Baterie pozwalają na bezpieczne obsługiwanie podnośnika w przypadku braku zasilania.
Autonomia działania – 50 pełnych cykli podnoszenia i opuszczania. W skład wyposażenia standardowego wchodzi pas transportowy. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia innych pasów
transportowych dla różnych użytkowników. Stalowa konstrukcja
podnośnika Mini-Lifter pozwala na jego łatwy demontaż w celu składowania lub transportu. Urządzenie zaopatrzone jest
w ładowarkę do akumulatorów.
Wymiary podnośnika w cm: 60x100x181 (wys).
Wysokość podjazdu pod łóżko: 13 cm.
Dopuszczalna waga użytkownika do 150 kg.

10.77M200 -Podnośnik o dopuszczalnej wadze użytkownika
do 200 Kg