tolek

Rower trójkołowy

wersja standardowa koła 20' cena brutto 1950

wersja z przerzutkami koła 20' cena brutto 2370

wersja standardowa koła 24' cena brutto 2180

wersja z przerzutkami koła 24' cena brutto 2540

Powyższe ceny rowerka razem z transportem

 

Rower trójkołowy , to rower wskazany przede wszystkim do rehabilitacji osób z różnymi schorzeniami układu ruchu. Znajduje zastosowanie u osób chorych na stwardnienie rozsiane, niedowład po udarach mózgu i rdzenia kręgowego polineuropatii, zaniki m.in. w przebiegu chorób zwyrodnieniowych i zapalnych kończyn dolnych, chorobach reumatoidalnych, stany po protezo plastyczne w obrębie kończyn dolnych, wszelkiego rodzaju schorzenia wymagające wzmocnienia m.in. kończyn dolnych. Polecamy również rower dla osób starszych. Jest zalecany do wzmocnienia siły mięśniowej, a w szczególności mięśni kończyn dolnych, brzucha oraz pośladków.

 

 

 

 

 

 

2102

Rowerek dziecięcy 2102

cena 2200pln

Rowerek trójkołowy dla dzieci z porażeniem mózgowym oraz z zachwianym poczuciem równowagi. Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę oraz ustabilizowanie dziecka tak, aby nie spadło z rowerka podczas jazdy. Wspaniała rzecz wspomagająca rehabilitację oraz aktywizację dziecka.W standardzie rower dostarczany jest z systemem ostrego koła . Aby jechać, należy ciagle pedałować. Dla niektórych dzieci jest to wskazane , ponieważ wymusza ciągły ruch nóg i w ten sposób efekt rehabilitacyjny jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma mieć tzw. wolne koło należy to przy zamówieniu zaznaczyć.

Dowiedz się więcej na temat dofinansowania PCPR

dane_2102

 

 

 

 

2115

Rowerek dziecięcy 2115
cena 3000pln

Rowerek trójkołowy dla dzieci z porażeniem mózgowym oraz z zachwianym poczuciem równowagi. Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę oraz ustabilizowanie dziecka tak, aby nie spadło z rowerka podczas jazdy. Wspaniała rzecz wspomagająca rehabilitację oraz aktywizację dziecka.Rower jest w standardzie wyposażony w opony , z paskiem odblaskowym na obwodzie co sprawia , że osoba jadąca na rowerze w nocy jest widoczna .W standardzie rower dostarczany jest z systemem ostrego koła . Aby jechać należy ciagle pedałować. Dla niektórych dzieci jest to wskazane , ponieważ wymusza ciągły ruch nóg i w ten sposób efekt rehabilitacyjny jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma mieć tzw. wolne koło należy to przy zamówieniu zaznaczyć.


2117 Rowerek dziecięco/młodzieżowy  2117
cena 2550pln

Rowerek trójkołowy dla starszych dzieci i młodzieży z porażeniem mózgowym oraz z zachwianym poczuciem równowagi. Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę oraz ustabilizowanie dziecka tak, aby nie spadło z rowerka podczas jazdy. Wspaniały sprzęt wspomagający rehabilitację oraz aktywizację dziecka.Rower jest w standardzie wyposażony w opony , z paskiem odblaskowym na obwodzie co sprawia , że osoba jadąca na rowerze w nocy jest widoczna .W standardzie rower dostarczany jest z systemem ostrego koła . Aby jechać należy ciagle pedałować. Dla niektórych dzieci jest to wskazane , ponieważ wymusza ciągły ruch nóg i w ten sposób efekt rehabilitacyjny jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma mieć tzw. wolne koło należy to przy zamówieniu zaznaczyć.





NOWOŚĆ!!!


mobile

Rowerek dziecięco/młodzieżowy Mobile

cena 5200pln


W standardzie:

 • wzmocnione opony
 • szprychy z nierdzewki
 • felgi aluminiowe
 • koła tył 20'
  koło przód 24''
 • oświetlenie przód tył
 • trzy biegowa przerzutka
 • kosz tył
 • dopuszczalna waga pasażera 100kg
 • dopuszczalna waga bagażu 10kg
 • waga rowera 29kg

Dopłata:
Elektryczny silnik  5A Yamaha 4600pln
Elektryczny silnik 9A Yamaha 5800pln
Amortyzowana sztuca 78pln
Amortyzowany widelec 370pln
Kosz przód 165pln

Dowiedz się więcej na temat dofinansowania PCPR



NOWOŚĆ!!!
classic

Rower dla dorosłych Classic

cena 3900zł

# Ułatwione wejście  na rower
# Mieści się w standardowych drzwiach
# Nie wymaga narzędzi do rozłożenia
# Napęd po przez dyferencjał
# 3 biegowy
# Duży kosz na zakupy
# Hamulec typu V-brake  z funkcją postojową
# Wygodna pozycja podczas jazdy
# Lampa tył z funkcją świecenia podczas postoju

Przerzutka - SRAM T3
Hamulec - ProMax  z hamulcem postojowym
Siodło Velo Plush
Regulowany mostek ProMax
Oświetlenie Basta z funkcją świecenia podczas postoju 
Ładowność koszyka 25 Kg


b09fce005c5b2707c3dd0e95f32537d6.image.130x95
A = 2000 mm
B = 600 - 750 mm
C = 670 - 820 mm
D = 160 mm
E = 950 - 1150 mm

szerokość: 710 mm
(mieści się przez standardowe drzwi )
ciężar:   32 kg
max. ciężar rowerzysty   100 kg
max. ładowność bagażu  : 25 kg


pfiff_merano_w0005
Dopłata:

silnik elektryczny Yamaha 5A -5400pln razem z baterią

silnik elektryczny Yamaha 9A -6400pln razem z baterią

Wspomaganie pracy nóg użytkownika o 25% lub 50% .
Przy pełnym naładowaniu bateria starcza na około 25 km. Czas ładowania do 3,5 godz







2119

Rowerek trzykołowy dla dorosłych 2119
cena 3200 zł

Rowerek trójkołowy dla dorosłych z zachwianym poczuciem równowagi. Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę oraz ustabilizowanie osoby tak, aby nie spadła z rowerka podczas jazdy. Wspaniały sprzęt wspomagający rehabilitację oraz aktywizację .Rower jest w standardzie wyposażony w opony , z paskiem odblaskowym na obwodzie co sprawia , że osoba jadąca na rowerze w nocy jest widoczna .W standardzie rower dostarczany jest z systemem ostrego koła . Aby jechać należy ciagle pedałować. Dla niektórych dzieci jest to wskazane , ponieważ wymusza ciągły ruch nóg i w ten sposób efekt rehabilitacyjny jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma mieć tzw. wolne koło należy to przy zamówieniu zaznaczyć.

Dowiedz się więcej na temat dofinansowania PCPR

dane_2119